Predykcje piłkarskie w świecie po korona wirusie


04 Jun
04Jun


Więc piłka nożna powraca. Na razie.


Ale głównym pytaniem jest, które wielu zadaje, to JAK podejść do handlu piłką nożną w świecie po korona wirusie.
Czy wiele się zmieni, czy będzie to normalny biznes?
Jest to całkowicie bezprecedensowe wydarzenie, więc nie można powiedzieć nic na pewno, ale mam kilka teorii.Wkrótce wkroczymy do świata, w którym rozmawiamy o piłce nożnej przed i po COVID.
Będą zespoły i zawodnicy, którzy byli znacznie lepsi przed COVID, którzy już nigdy nie będą tacy sami po COVID.
Faktem jest, że nie mamy pojęcia, jak mentalnie wpłynie to na niektórych graczy.
A zatem może to stać się dość dużym problemem dla analityków piłkarskich, którzy wykorzystują statystyki przedmeczowe do określania swoich transakcji.
Jak wiarygodne są te statystyki, biorąc pod uwagę różne warunki, w jakich gra się dziś w piłkę nożną?
Radzę wyrzucić całą „ostatnią formę” przez okno i skupić się na akcji w grze na żywo, aby znaleźć swoje podejście i oszacować sytuacje do gry w danym czasie.
Niektórzy mogą sugerować potraktowanie go tak, jakby to był nowy sezon, co może być dobrym pomysłem.
Ale to nie jest zmiana z jednego sezonu na drugi, jest DUŻO większa dyskusja. A to sprawia, że jest tak trudno cokolwiek oszacować.
Podobnie nie sugerowałbym handlu ŻADNYMI meczami bez podglądu na żywo w obecnej sytuacji. Bez względu na to, jak duża jest liga i jak dobrze uważasz, że znasz drużyny.
Wcześniej miałeś dobry pomysł na to, jak będą grać zespoły bez konieczności oglądania na żywo, ale teraz naprawdę nie mamy pojęcia.
Kiedy Dortmund miał zagrać w Schalke przed pandemią, wyceniono je na około 1,41.
Otworzyły się na poziomie 1,65 i od tego czasu gotują na parze w cenie 1,55, co według ciebie oznacza wartość w ofercie, ale kto naprawdę wie?Może to być kradzież lub może być tak, że wszyscy gracze w Dortmundzie zostali bardzo dotknięci sytuacją i / lub aspektem BCD.
Nikt nie wie i tak naprawdę nie będziemy tego pewni, dopóki nie wejdą na boisko, dlatego pojawiają się wątpliwości rynkowe i które prowadzą mnie do następnego punktu.


Spodziewaj się płynności w stylu Pucharu Świata i zmian cen w trakcie gry.


Ponieważ rynki nie mają pojęcia, w jaki sposób wpłynie to na drużyny, dobrą rzeczą dla handlujących piłką nożną w grze jest to, że zobaczysz całkiem dzikie rynki, gdy rozpoczną się mecze i będą miały miejsce poważne korekty cen w grze na własnych oczach.
Płynność będzie OGROMNA i podobna do tego, co widzimy podczas Mistrzostw Świata w niektórych z tych meczów, szczególnie z tyloma osobami w domu, które nie mają nic lepszego do roboty niż oglądanie.
Jeśli drużyna jest dominująca, zobaczysz, jak pieniądze lecą na ich wsparcie i zmieniają ich cenę i odwrotnie.
Jeśli oczekuje się, że mecz będzie nudny, a następnie akcja zacznie się gorąca, może nawet wystąpić spadek cen poniżej 2,5 goli. Tak, mogło to być tak szalone.
Kiedy więc wymieniamy się meczami podczas mistrzostw świata lub jakiegokolwiek podobnego dużego turnieju, nigdy nie patrzymy na ostatnią formę, ponieważ nie ma żadnej nowej formy do przejścia.
To kwestia oglądania na żywo i wybierania okazji.
Po kilku meczach z powrotem możemy zacząć oceniać formę i trendy, ale na razie najlepsza informacja, jaką można uzyskać, będzie na boisku.


 Przewaga w domu za zamkniętymi drzwiami?

Po prostu nie ma wystarczających danych, aby dowiedzieć się, czy przewaga domu ma znaczący wpływ na rozgrywkę bez obecności fanów.
Moja teoria jest taka, że przewaga w domu byłaby nadal obecna ze względu na aspekty związane ze znajomością i czynnik wyjazdów zespołu.
A moją radą byłoby nie zastanawiać się nad tą częścią rzeczy, dopóki nie uzyskamy wyraźnych danych, które pokazują, że przewaga gospodarzy jest mniejsza w meczach BCD ( Behind closed doors-za zamkniętymi drzwiami).I nawet wtedy można oczekiwać, że rynki również zrozumieją ten fakt, a ceny się dostosują.


Głupi sezon przedłużony

Należy również pamiętać o tym, że zbliżamy się do głupiego sezonu, w którym wiele razy nie ma powodów do gry.
Jeśli więc pomyślisz o drużynach, które nie mają nic do grania na pustych stadionach, możesz sobie wyobrazić, że będzie kilka martwych gumowych meczów, których można by uniknąć.
Dlatego szczególnie ważne jest, aby zwracać uwagę na tabele ligowe i w pełni zrozumieć motywacje drużyn przed KAŻDYM meczem.
Niektóre z tych drużyn chcą tylko, aby sezon się skończył, aby mogły zarabiać i iść dalej.
Ale niektóre z tych drużyn walczą o przetrwanie.
Chociaż przewodnik po formach może nie być zbyt użyteczny, tabela ligowa może dać bardzo dużą wskazówkę, kto bierze poważnie mecz, czy nie.


Reguła pięciu podrzędnych

Prawdopodobnie największą zmianą jest wprowadzenie drużyn, które mogą otrzymać 5 zmian.
Nie każda liga będzie stosować tę zasadę, ale oczekuje się, że większość z nich skorzysta i może to być całkiem „zmieniacz gier”, ponieważ może to być coś, co dosłownie zmieni gry.
Mamy teraz możliwość, że drużyna może zmienić swój CAŁY atak w drugiej połowie, więc jako handlarz piłką nożną może stworzyć nowe możliwości.
Mogą istnieć niektóre mecze, które są nudne i prawie nic się nie dzieje, ale jeśli zwrócisz uwagę na używane okręty podwodne, możesz zobaczyć, jak mecze ożywają, gdy coraz więcej atakujących jest atakowanych.
Możesz zobaczyć, jak drużyna przegrywa nagle 5 nowych graczy, a potem możesz uzyskać zupełnie inną grę.
Ponadto aspekt „świeżych nóg” powinien oznaczać więcej późnych bramek niż meczów kończących się na późnych etapach, ponieważ gracze są tak zmęczeni.W przypadku dopasowań obejmujących tę zmianę reguły należy spodziewać się nieoczekiwanego momentu wprowadzenia tych zmian.
Podsumowując…Będziemy więc musieli potraktować to lato futbolu jak mistrzostwa świata.
Nie możemy naprawdę ocenić żadnej z drużyn, dopóki nie zobaczymy, jak grają, a czytanie meczów będzie najważniejszą umiejętnością ze wszystkich.
Może nawet lepiej nie patrzeć na żadną z form przed koroną, na wypadek gdyby zmieniła twój osąd.
Jeśli zakończymy sezon 19-20, możemy spodziewać się, że sezon 20-21 zostanie rozegrany w podobnych warunkach, więc kolejne miesiące będą ciekawym procesem uczenia się dla wielu z nas.
Życzę powodzenia wszystkim, którzy wracają na rynki po tej nieoczekiwanej przerwie i mam nadzieję, że powyższy artykuł pomoże ci w jakiś sposób.

Powodzenia!!

Redakcja Sportenet.info

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.