Iga poradziła sobie świetnie....Magda niestety odpadła


11 Apr
11Apr

     Popołudnie rozświetla wspaniała wiadomość, Nasza Iga Swiątek pokonała w trzech setach o wiele wyżej notowaną Victorie Kuzmova. Ida pokazała już w pierwszym secie ze nie będzie to łatwa przeprawa i nie na darmo jest faworytka w tym meczu. W drugim secie drugiego gema Kuzmovej udało się przełamać Idę i to wystarczało by po dwóch setach wynik był już remisowy. W trzecim secie Swiątek mimo ze wyglądała na zmęczoną gdyż wymiany były długie, to determinacja i wytrwałość doprowadziły ją do zwycięstwa!! Czekamy teraz z niecierpliwością na mecz Magdy Linette w Bogocie który zaplanowany jest na godzinę 19.00 polskiego czasu.  

Nie miałem okazji śledzić tego meczu wiec nie potrafię zanalizować głębiej gry obu zawodniczek. Ze statystyk wygląda ze Sharma wykonała piękną robotę w returnach a 75% skuteczności w przełamaniach co wystarczyło do zwycięstwa w dwóch setach. Niestety Magda pożegnała się z turniejem na poziomie 1/8 finału.  


*Pamiętajmy ze wszystko co jest ujęte w tym artykule nie jest porada inwestycyjna. Jest to wyłącznie moja własną opinia na dany temat oparta  o własne obserwacje i konkluzje i nie należny się nimi bezpośrednio kierować.  

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.